Delicious blueberry in bowl on old table. This file is cleaned and retouched.

Krūmmellenes ir izcilas deserta ogas. Tās ir ne vien garšīgas, diētiskas un neizraisa alerģiskas reakcijas, bet ir arī ļoti veselīgas un bagātas ar vitamīniem, mikroelementiem, šķiedrvielām, pektīniem un organiskajām skābēm. Krūmmelleņu ogas var uzlabot redzi un asinsriti, stimulēt nieru un gremošanas trakta darbību, veicināt smago metālu izvadīšanu no organisma, mazināt risku saslimt ar ļaundabīgiem audzējiem.

Krūmmelleņu ražas sezona sākas jūlija vidū un ilgst līdz pirmajām rudens salnām. Šajā laikā piedāvājam iegādāties gardās ogas.

Tāpat zilais gardums satur vērtīgos antioksidantus, kas aizkavē organisma novecošanos, stiprina imūnsistēmu, asinsvadus un visu organismu kopumā. Krūmmelleņu ogās vērtīgo savienojumu mēdz būt pat vairāk nekā meža mellenēs!

Krūmmellenēm ir vairākas šķirnes ar dažādiem ogu lielumiem un garšām. Salīdzinājumā ar citām ogām, krūmmellenes ir viegli lasīt, tās ir izturīgas glabājot un pārvadājot. Lai arī visveselīgāk ogas ir ēst svaigas vai saldētas, tās lieliski garšo arī dažādi apstrādātas: ievārījumos, kompotos, konditorejas izstrādājumos.

Ikvienam, kurš vēlas, ir iespēja savā dārzā iekopt krūmmelleņu stādus, kas pie pareizas kopšanas sniegs bagātīgu ražu un palīdzēs stiprināt veselību vairāku desmitu gadu garumā.

Krummellenes.lv ogas ir 100% audzetas Latvijā un tās var pazīt tirdzniecības vietās pēc šādām etiķetēm: